Привітальне слово

SOIE Uveitis Course 22-23 May 2020 Odesa, Ukraine

Шановні колеги!

Рада вітати вас у рамках нашого заходу в найкрасивішому місті України. Вас чекає унікальний захід, який об’єднав в собі всю актуальну інформацію щодо запальних захворювань ока. У якості доповідачів запрошені кращі фахівці країн Європи та Азії. Ви будете мати можливість поспілкуватися та перейняти їх безцінний досвід. В ході проведення конгресу будуть розглянуті питання патогенезу основних запальних патологій очей, їх лікування та профілактики. Будуть розглянуті нюанси інтерпретації результатів сучасних методів діагностики. Також увагу буде приділено корекції ускладнень увеїтів.

Для проведення такого унікального заходу було обране місто з багаторічною і насиченою історією. Одеса – це південна столиця України на березі Чорного моря. Це місто, про яке пишуть книги, складають романси. Побувавши тут одного разу, неодмінно захочеться повертатися сюди знову і знову. Наша зустріч відбуватиметься в готелі «Моцарт», в безпосередній близькості від Одеського театру опери і балету, визнаного одним із 11ти найкрасивіших пам’яток Європи за версією журналу «Forbes». Після насиченої освітньої програми у вас буде можливість прогулятися до моря, оцінити чудову архітектуру Одеси, поспостерігати за кораблями, що приходять в порт. Наше місто завжди радіє гостям, зустрічаючи їх посмішками своїх щасливих жителів.

Від імені всього організаційного комітету я з радістю запрошую Вас взяти участь в конгресі, який стане важливим кроком в Вашій професійній діяльності. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами в Одесі.

З повагою,

Директор Інституту ім. В.П. Філатова,

член-кор. НАМН України, д.мед.н., професор

Пасєчнікова Н.В.